U10 Division North
Sunday, September 15, 2019
 Waltham Lady Hawks U1014
Reading Rockets U101
U10 Division East
Sunday, September 15, 2019
 Waltham Lady Hawks U1014
Reading Rockets U101
Saturday, September 14, 2019
 Allston/Brighton Warriors U108
Norwood Nuggets 102
U10 Division West
Sunday, September 15, 2019
 Westwood Wolverines U105
Melrose U102
Saturday, September 14, 2019
 Winchester Lady Sachems U10 A11
Wellesley U100
U10 Division South
Sunday, September 15, 2019
 Parkway Lady Hawks U102
Stoneham Spartans U100
Saturday, September 14, 2019
 Central Mass Lady Revs U107
Winchester Lady Sachems U10 B2
Junior Crusaders U1010
Seacoast Spartans U102
U12 Division North
Sunday, September 15, 2019
 Natick Comets U12 A7
Needham U121
 Charlestown Townies U12 A5
Waltham Lady Hawks U120
Saturday, September 14, 2019
 Charlestown Townies U12 A5
Danvers Lady Falcons U120
U12 Division East
Sunday, September 15, 2019
 Westwood Wolverines U125
Norwood Nuggets U121
Saturday, September 14, 2019
 Allston/Brighton Warriors U129
Brookline Warriors U121
Andover U12-S6
Reading Rockets U120
U12 Division West
Saturday, September 14, 2019
 Allston/Brighton Warriors U129
Brookline Warriors U121
 Cape Ann U1211
ABCC U121
 Melrose U126
Lexington/Bedford U123
 Andover U12-19
Stoneham Spartans U12 A1
U12 Division South
Saturday, September 14, 2019
Masco Lady Chieftans U12 Red4
Stoneham Spartans U12 B1
 Winchester Lady Sachems U12 B5
Masco Lady Chieftans U12 White1
 Mass Bay Warriors U129
Charlestown Townies U12 B0
 Parkway Lady Hawks U124
Natick Comets U12 B0
U14 Division North
Sunday, September 15, 2019
 Norwood Nuggets U145
Natick Comets U144
Saturday, September 14, 2019
 Needham U147
Winthrop Lady Vikings U142
U14 Division East
Saturday, September 14, 2019
 Andover U14-17
Reading Rockets U140
 Wellesley U14 A6
Central Mass Lady Revs U140
U14 Division West
Saturday, September 14, 2019
 Charlestown Townies U144
ABCC/LB U141
 Cape Ann U145
Andover U14-24
 Brookline Warriors U142
Melrose U141
 Mass Bay Warriors U147
Stoneham Spartans U141
U14 Division South
Saturday, September 14, 2019
 Brookline Warriors U142
Melrose U141
 Wellesley U14 B4
Parkway Lady Hawks U141
U16/U18 Division North
Saturday, September 14, 2019
 Andover U18 Blue2
Reading Rockets U18 Black0
 Lexington/Bedford U18 A3
Reading Rockets U18 Red1
 Norwood Nuggets U184
Wakefield Warriors U181
 Westwood Wolverines U18 Green4
Natick Comets U18 A1
U16/U18 Division East
Sunday, September 15, 2019
 Charlestown Townies U183
Newton Dragons U180
 Waltham Lady Hawks U182
KPW U18 White0
Saturday, September 14, 2019
 North Andover Panthers U187
Pingree Highlanders U180
 Wellesley U18 B1
Winchester Lady Sachems U18 A1
 Westwood Wolverines U18 Green4
Natick Comets U18 A1
U16/U18 Division West
Sunday, September 15, 2019
 Winchester Lady Sachems U18 B5
Parkway Lady Hawks U180
Saturday, September 14, 2019
 Framingham Lady Flyers U16/184
Junior Crusaders U180
 Mass Bay Warriors U18 Black12
Oyster River Cats U160
 Westwood Wolverines U18 White4
Belmont U183
 Woburn Lady Tanners U184
Brookline Warriors U181
U16/U18 Division South
Sunday, September 15, 2019
 Natick Comets U18 B2
Mass Bay Warriors U18 Gold1
 Winchester Lady Sachems U18 B5
Parkway Lady Hawks U180
Saturday, September 14, 2019
 Andover U18 White3
Medford Mustangs U182