U10 Division North
Saturday, November 16, 2019
 Natick Comets U107
Parkway Lady Hawks U102
U10 Division East
Sunday, November 17, 2019
 Framingham Lady Flyers U10 A5
Allston/Brighton Warriors U100
 Westwood Wolverines U104
Winchester Lady Sachems U10 A1
Saturday, November 16, 2019
 Westwood Wolverines U105
Junior Crusaders U102
 Natick Comets U107
Parkway Lady Hawks U102
U10 Division West
Sunday, November 17, 2019
 Arlington U102
Stoneham Spartans U102
 Seacoast Spartans U106
Belmont U105
 Melrose U107
Reading Rockets U104
Saturday, November 16, 2019
 Reading Rockets U108
Central Mass Lady Revs U101
U10 Division South
Sunday, November 17, 2019
 Framingham Lady Flyers U10 B2
Waltham Lady Hawks U10 B1
 Norwood Nuggets 105
Winchester Lady Sachems U10 B0
Saturday, November 16, 2019
 Nashoba Grizzlies U108
Wellesley U105
U12 Division North
Sunday, November 17, 2019
 Allston/Brighton Warriors U123
Waltham Lady Hawks U123
 Westwood Wolverines U124
Mass Bay Warriors U123
Saturday, November 16, 2019
 Winchester Lady Sachems U12 A4
Charlestown Townies U12 A4
U12 Division East
Sunday, November 17, 2019
 Westwood Wolverines U124
Mass Bay Warriors U123
Saturday, November 16, 2019
 Nashoba Grizzlies U124
Danvers Lady Falcons U121
U12 Division West I
Sunday, November 17, 2019
 Cape Ann U124
Reading Rockets U122
Saturday, November 16, 2019
 Brookline Warriors U122
Framingham Lady Flyers U121
Needham Rockets U1210
Melrose U120
U12 Division West II
Sunday, November 17, 2019
 Belmont U125
Parkway Lady Hawks U121
Saturday, November 16, 2019
 Dedham U123
Central Mass Lady Revs U122
Masco Lady Chieftans U12 Red4
Lexington/Bedford U121
 Norwood Nuggets U123
Winchester Lady Sachems U12 B2
U12 Division South
Saturday, November 16, 2019
 Methuen Red Rangers U125
Charlestown Townies U12 B0
Masco Lady Chieftans U12 Red4
Lexington/Bedford U121
 Wellesley U127
Masco Lady Chieftans U12 White2
 Natick Comets U12 B5
Cambridge Falcons U120
U14 Division North
Saturday, November 16, 2019
 Arlington U145
Norwood Nuggets U140
 Wellesley U14 A7
Needham Rockets U141
U14 Division East
Saturday, November 16, 2019
 Mass Bay Warriors U146
Brookline Warriors U141
 Belmont U14 A1
NE Pioneers U140
U14 Division West
Sunday, November 17, 2019
 ABCC/LB U144
Cape Ann U140
 Framingham Lady Flyers U142
Reading Rockets U141
Saturday, November 16, 2019
 Charlestown Townies U142
Melrose U141
 Cambridge Falcons U142
Framingham Lady Flyers U141
 Belmont U14 B8
Parkway Lady Hawks U140
U14 Division South
Sunday, November 17, 2019
 Wellesley U14 B4
Methuen Red Rangers 144
Saturday, November 16, 2019
 Winchester Lady Sachems U143
Central Mass Lady Revs U142
 Belmont U14 B8
Parkway Lady Hawks U140
U16/U18 Division North
Sunday, November 17, 2019
 Winchester Lady Sachems U18 A5
Westwood Wolverines U18 Green1
Saturday, November 16, 2019
 North Andover Panthers U184
Lexington/Bedford U18 A0
U16/U18 Division East
Sunday, November 17, 2019
 KPW U18 White2
Natick Comets U18 B2
 Norwood Nuggets U185
Framingham Lady Flyers U16/182
 Walpole Express U184
KPW U18 White0
 Winchester Lady Sachems U18 A5
Westwood Wolverines U18 Green1
Saturday, November 16, 2019
 Pingree Highlanders U184
Andover U18 Gold0
 Wellesley U18 B1
Newton Dragons U181
 Wilmington Wildcats U182
Winthrop U181
U16/U18 Division West
Sunday, November 17, 2019
 Medford Mustangs U183
Winchester Lady Sachems U18 B0
 Norwood Nuggets U185
Framingham Lady Flyers U16/182
Saturday, November 16, 2019
 Andover U18 White5
Chelmsford Lions U183
 Westwood Wolverines U18 White1
Junior Crusaders U181
 Wilmington Wildcats U182
Winthrop U181
U16/U18 Division South
Sunday, November 17, 2019
 Nashoba Grizzlies U183
Brookline Warriors U181
 KPW U18 White2
Natick Comets U18 B2
 Medford Mustangs U183
Winchester Lady Sachems U18 B0
Saturday, November 16, 2019
 Lincoln-Sudbury Warriors U188
Parkway Lady Hawks U180