U10 Division North
Sunday, October 24, 2021
 Junior Crusaders U10 Purple2
Winchester Lady Sachems U10 A2
Saturday, October 23, 2021
 Charlestown Townies U101
Framingham Lady Flyers U10 A0
U10 Division East
Sunday, October 24, 2021
 Cape Ann U108
Marblehead Hollyhocks U107
 Lexington/Bedford U1011
Melrose U103
Saturday, October 23, 2021
 Natick Comets U1013
Melrose U102
Friday, October 22, 2021
 Belmont Marauders U10 A6
Newton U100
U10 Division West
Sunday, October 24, 2021
 Newton U104
Waltham Lady Hawks U103
Friday, October 22, 2021
 Belmont Marauders U10 A6
Newton U100
U10 Division South
Sunday, October 24, 2021
 Dorchester U104
Belmont Marauders U10 B0
Saturday, October 23, 2021
 Winchester Lady Sachems U10 B6
ABCC U104
U12 Division North
Sunday, October 24, 2021
 Reading Rockets U12 A4
Junior Crusaders U12 Black0
Saturday, October 23, 2021
 Natick Comets U12 A8
Westwood Wolverines U124
 Waltham Lady Hawks U12 A7
Winchester Lady Sachems U12 A1
U12 Division East
Sunday, October 24, 2021
 Cape Ann U122
ABCC U120
 Allston/Brighton Warriors U122
Marblehead Hollyhocks U121
 Reading Rockets U12 A4
Junior Crusaders U12 Black0
 Parkway Lady Hawks U12 Black8
Waltham Lady Hawks U12 B0
Saturday, October 23, 2021
 Melrose U123
Mass Bay Warriors U120
 Brookline Warriors U12 A7
Nashoba Grizzlies U121
Wednesday, October 20, 2021
 Brookline Warriors U12 A4
Allston/Brighton Warriors U121
U12 Division West
Sunday, October 24, 2021
 Cape Ann U122
ABCC U120
 Billerica/Chelmsford U125
Central Mass Revolution U122
 Allston/Brighton Warriors U122
Marblehead Hollyhocks U121
Saturday, October 23, 2021
 Central Mass Revolution U129
Junior Crusaders U12 Grey0
 Brookline Warriors U12 A7
Nashoba Grizzlies U121
 Natick Comets U12 B4
Wellesley Raiders U120
 Stoneham Spartans U126
Lexington/Bedford U121
U12 Division South
Sunday, October 24, 2021
 Billerica/Chelmsford U125
Central Mass Revolution U122
 Parkway Lady Hawks U12 Black8
Waltham Lady Hawks U12 B0
Saturday, October 23, 2021
 Central Mass Revolution U129
Junior Crusaders U12 Grey0
U14 Division North
Saturday, October 23, 2021
 Charlestown Townies U146
Andover Warriors U140
 Mass Bay Warriors U14 Black4
Danvers Lady Falcons U140
 Winchester Lady Sachems U14 A4
Winthrop Vikings U14 Martucci1
U14 Division East
Sunday, October 24, 2021
 Dedham U144
Westwood Wolverines U141
Saturday, October 23, 2021
 Lexington/Bedford U146
Nashoba Grizzlies U140
 Waltham Lady Hawks U143
Natick Comets U141
 Allston/Brighton Warriors U144
Norwood Nuggets U140
U14 Division West
Sunday, October 24, 2021
Arlington U146
Winchester Lady Sachems U14 B1
 Central Mass Revolution U144
Wellesley Raiders U140
U14 Division South
Sunday, October 24, 2021
 Parkway Lady Hawks U144
ABCC U141
Arlington U146
Winchester Lady Sachems U14 B1
 Central Mass Revolution U144
Wellesley Raiders U140
 Mass Bay Warriors U14 Gold3
Stoneham Spartans U14 B2
Saturday, October 23, 2021
 Masco Lady Chieftains U144
Mass Bay Warriors U14 Gold0
U16/18 Division North
Saturday, October 23, 2021
 Mass Bay Warriors U18 Gold5
Northeast Lady Vikings U180
U16/18 Division East
Saturday, October 23, 2021
 Charlestown Townies U183
Newton U181
 Stoneham Spartans U18 A5
Winchester Lady Sachems U18 2
U16/18 Division West
Sunday, October 24, 2021
 Brookline Warriors U182
Waltham Lady Hawks U180
Saturday, October 23, 2021
 Dedham U183
Belmont Marauders U183
U16/18 Division South
Sunday, October 24, 2021
 North Central Mass Sting U184
Central Mass Revolution U183